• Dzień Babci i Dziadka

• Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej pod czujnym okiem swoich wychowawczyń przygotowały program słowno - muzyczny z okazji wyjątkowego święta Dnia Babci i Dziadka. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek, uszykowany przez niezawodną Radę Rodziców.

• Wyjazd do rzeszowskiego kina

• Tuż przed feriami uczniowie naszej szkoły wybrali się do kina na film animowany "Wyfrunięci". Po seansie czas każdy mógł spędzić w Centrum Kulturalno - Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie.

• Trzecie spotkanie z grupą Yamaha

• W kolejnej prezentacji ze Szkołą Yamaha audycja muzyczna dotyczyła instrumentów klawiszowych. Prowadzący starali się przedstawić brzmienie różnych tonacji guzików. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek oraz dużo się pośmiać.

• Kiermasz z Księgarnią Tuliszków

• Zaprzyjaźniona z naszą szkołą Księgarnia Tuliszków przysłała wielkie pudło książek, wśród których znalazły się: powieści dla dzieci i młodzieży, lektury, baśnie, słowniki, kolorowanki, bajki edukacyjne. O połowy października do końca grudnia książki były wyłożone w dwóch budynkach szkoły. Można było je oglądać, czytać i kupować w promocyjnych cenach. Akcja promująca książkę została zorganizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.