• Popis iluzjonisty

• W środę w naszej szkole miał miejsce niezwykły pokaz iluzjonisty. Każdy z bliska mógł sprawdzić jak znikają karty, wstążki, jajka, czy kółka mogą nas posłuchać. Uczniowie modelowali z balonów różne zwierzątka, które zabrali do domów.

• Rzeszowskie atrakcje

• 20 marca przedszkolaki wraz z uczniami klas 3-7 wybrali się do Rzeszowa. Najmłodsi dwie godziny spędzili w parku rozrywki "Fantazja", a starsi na rywalizacji w kręgielni. Kolejnym punktem wypadu był wspólnie spędzony czas w kinie na filmie animowanym "Kot w butach. Ostatnie życzenie". W tym dniu klasa 8 pojachała na kręgle do Zespołu Pałacowo Parkowego w Hadlach Szklarskich.

• Pokaz historyczny

• Grupa artystyczna Rekonstrukto wystąpiła z programem historycznym. Każdy mógł obejrzeć i przymierzyć strój z epoki kościuszkowskiej. Chłopcy posługiwali się bronią w starciu z niewidocznym wrogiem oraz  zobaczyli sprzęt bojowy. Spora część uczniów została przećwiczona z wojskowej musztry. Uczestnicy pochwali się znajomością całego hymnu narodowego, a starsze klasy wiedzą z historii Polski.